Професійний садовий секатор Fiskars P90 1001530

● Саме тому інструмент вийшов настільки ефективним та практичним,
● знаряддя оснащене верхнім лезом із загартованої сталі, яке здатне тривалий час зберігати заточування, а також замінюватися,
● рукоятки виробу виконані з поліаміду, посиленого скловолокном,
● форма ручок ідеально підходить як для шульг, так і для правшей
● знаряддя оснащене верхнім лезом із загартованої сталі, яке здатне тривалий час зберігати заточування, а також замінюватися,
● рукоятки виробу виконані з поліаміду, посиленого скловолокном,
● форма ручок ідеально підходить як для шульг, так і для правшей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 270 г |
| Вага брутто | 300 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 20 |
| Компанія-виробник | Fiskars |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 20 x 300 мм |
| Розміри | 230 x 70 x 20 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Обрізка |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 415 ₴

