Площинний секатор Fiskars Plus™ P521 (1057167)

● Ідеально підходить для обрізання свіжих гілок з максимальним діаметром 24 см,
● загартоване лезо з антикорозійним покриттям мінімізує тертя та збільшує ефективність роботи, забезпечуючи гладкий та чистий зріз,
● ергономічно ручка FiberComp з покриттям SoftGrip забезпечує надійне та зручне захоплення
● загартоване лезо з антикорозійним покриттям мінімізує тертя та збільшує ефективність роботи, забезпечуючи гладкий та чистий зріз,
● ергономічно ручка FiberComp з покриттям SoftGrip забезпечує надійне та зручне захоплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 198 г |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 76 мм |
| Довжина: | 20 |
| Компанія-виробник | Fiskars |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Особливості | Сталь високовуглецева |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 20 x 270 мм |
| Розміри | 265 x 76 x 20 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Обрізка |
| Ширина | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 061 ₴

