● 1/2.8″ CMOS
● 4.8-120мм (16х) 55°–2.4°
● 4МП 25 к/с
● H.265+/H.265/H.264+/H.264
● виявлення перетину лінії, вторгнення, входу до регіону, вихід із регіону, залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення предметів, відключення звуку, руху, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення, вхід та вихід тривоги, захоплення обличчя
● MicroSD 256 Гб
● 24 VAC, PoE (802.3at)
● IP66
● 3 кг
● 4.8-120мм (16х) 55°–2.4°
● 4МП 25 к/с
● H.265+/H.265/H.264+/H.264
● виявлення перетину лінії, вторгнення, входу до регіону, вихід із регіону, залишеного без нагляду багажу, виявлення видалення предметів, відключення звуку, руху, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення, вхід та вихід тривоги, захоплення обличчя
● MicroSD 256 Гб
● 24 VAC, PoE (802.3at)
● IP66
● 3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 150 м |
| Застосування | Вулична |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Цифрове збільшення | 16 х |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 3000 г |
| Висота | 344.7 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 320 мм |
| Додаткове джерело живлення | PoE |
| Живлення | Мережа 24В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Ширина | 210 мм |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 33 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 55 град. |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 4.8 мм |
| Оптичне збільшення | 25 х |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Defog | цифровий |
| HLC | Да |
| PoE | 802.3at |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) | 240 м |
| Інтерфейси тривоги | 2 вх/1 вих |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Вага брутто | 7600 |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) | 2400 м |
| Виявлення облич | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід і вихід з регіону | Підтримує |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| Залишені / зниклі предмети | Підтримує |
| Компанія-виробник | Hikvision |
| Користувачі / рівні | 32/3 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кути огляду | Г: 55° -2.4°, В: 33° -1.4°, Д: 61.5° -2.8° |
| Кількість в ящику | 2 шт |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальне значення фокусної відстані | 120 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.8″ |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 лк (F1,6, AGC ON), Ч / Б: 0,001 лк (F1.6, AGC ON), 0 лк з ІЧ |
| Основні функції обробки | 24 зони маскування |
| Пам'ять при відключенні живлення | Підтримує |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome57+, Firefox52+, Safari11+ |
| Режими роботи PTZ | попереднє налаштування, сканування шаблонів, патрульне сканування, автоматичне сканування, сканування нахилу, випадкове сканування, сканування кадру, сканування панорами |
| Робоча температура | -30 °C -65 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 590 x 320 мм |
| Розміри | Ø 210 × 344.7 мм |
| Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) | 480 м |
| Рівень WDR | 120 дБ |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) | 952 м |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Сумісність | ONVIF (Version 19.12, Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | PTZ-камери |
| Фокусна відстань | 120 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1 -1/30,000 с |
| Швидкість по передустановках | поворот 120°/с, нахил 80°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот 0.1° -120°/с, нахил 0.1° -120°/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 746 ₴


