IP-відеокамера вулична Uniview IPC2324SB-DZK-I0 White

Камера Uniview - це професійне рішення для систем охоронного відеоспостереження.
Камери Uniview відповідають найвищим вимогам професійних охоронних систем і дозволяють створювати системи відеоспостереження будь-якого масштабу і складності. Устаткування підтримує відкритий галузевий стандарт ONVIF і при необхідності легко інтегрується з технікою сторонніх виробників, охоронними системами та СКУД, а також підтримується професійним галузевим ПО Milеstone.
Устаткування для систем відеоспостереження марки Uniview вже багато років присутній на ринку і користується заслуженою популярністю у фахівців інсталяторів. Висока якість зображення і безвідмовна робота стали запорукою успіху техніки Uniview. Камери Uniview привносять в IP відеоспостереження кілька корисних можливостей, серед яких: розвинені функції автономної відеоаналітики, інтелектуальне підсвічування, що усуває засвіт, підтримка прогресивного алгоритму компресії Н.265 і ін.
Ця IP-відеокамера створена з використанням найбільш сучасних і прогресивних технічних рішень. Камера дозволяє отримати деталізоване зображення високої якості при роботі в звичайних або складних умовах освітленості, і навіть знімає в повній темряві. Нічна ІК підсвічування даної камери має інтелектуальне підстроювання яскравості, що дозволяє уникнути «засвіти» об'єктів, розташованих близько до камери. Це дозволяє зберегти на відео добре помітні деталі, що дуже важливо для високорівневих охоронних систем. Інтелектуальний алгоритм управління дозволяє навіть «вести» об'єкт в кадрі, постійно підлаштовуючи яскравість ІК підсвічування найбільш оптимальним чином, для кращої якості зображення. Ця особливість підкреслює професійну орієнтованість серії Uniview, адже більшість IP-відеокамер у схожій ціновой категорії аналогічної можливості не мають.
Розширені можливості відеомоніторингу включають:
Перегляд відео в режимі «онлайн» і автоматичний або ручний ситуаційний менеджмент,
Автоматична робота Smart-функції, яка стежить за перетинанням заданих контрольних ліній ,
Можливість настройки детектора руху як по стандартній сітці, так і по окремих зонах (до 4-х) з різною чутливістю,
Доступність в режимі 24/7 і високий рівень відмовостійкості,
Легке адміністрування системи за допомогою мобільного додатка для iOS: EZView або спрощена версія EZLive-UNV , Android: EZView або спрощена версія EZLive , а також веб-браузера,
Можливість передачі трьох відеопотоків для балансування навантаження на мережу передачі даних.
Високоякісне зображення з 4-мегапіксельним 1/3-дюймовим CMOS-сенсором,
4 МП (2688 × 1520)@30/25 кадрів/с, 4 МП (2560 × 1440)@30/25 кадрів/с, 3 МП (2304 × 1296)@30/25 кадрів/с, 2 МП (1920 × 1080)@30/25 кадрів/с,
Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG,
Смарт функції: Розумне запобігання вторгненням, включаючи виявлення перетину лінії, вторгнення, входу в зону, виходу з зони. Інтелектуальна система запобігання вторгненням на основі класифікації цілей значно зменшує кількість хибних спрацьовувань, спричинених листям, птахами та освітленням, точно фокусуючись на людях, транспортних засобах та немоторизованих транспортних засобах. Інтелектуальний підрахунок потоку людей та моніторинг щільності натовпу,
Технологія LightHunter забезпечує надвисоку якість зображення в умовах низької освітленості,
Технологія true WDR 120 дБ забезпечує чітке зображення в умовах сильного освітлення,
Підтримка 9:16 режим коридору,
Сигналізація: 1 вхід/1 вихід, Аудіо: 1 вхід/1 вихід,
Розумне ІЧ-підсвічування, відстань ІЧ-підсвічування до 50 м,
Підтримка карт Micro SD до 512 ГБ,
Захист від вандалів IK10 та IP67,
Підтримка живлення PoE.
Професійна IP камера Uniview пропонує рас ширення можливості камері не вдається відстежити тривожних подій, забезпечує гарантовано високий рівень відмовостійкості і безпеки, здійснює одночасну візуальну і звукову регістрацію відбувається. Камера забезпечує тривожне сповіщення користувачів системи охоронного відеоспостереження і здатна працювати з професійним ПО для систем відеоспостереження. Така камера робить роботу системи IP-відеоспостереження максимально ефективної і надійної, повністю відповідаючи високими критеріями професійного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Висота | 85.4 мм |
| Довжина | 86.4 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 245.4 мм |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Фокусна відстань | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 8 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | 120 dB |
| Аудіо вхід | Є |
| Аудіовихід | Є |
| Вага | 92000 г |
| Співвідношення сигнал/шум | >56dB |
| Дальність підсвічування | від 30 до 50 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 50 м |
| Двостороннє аудіо | Є |
| День/ніч | Є |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | Лінза 2,7 мм: Детекція: 60,8 м, Спостереження: 24,3 м, Розпізнавання: 12,2 м, Ідентифікація: 6,1 м Лінза 13,5 мм: Детекція: 303,8 м, Спостереження: 121,5 м, Розпізнавання: 60,8 м, Ідентифікація: 30,4 м |
| Довжина хвилі ІЧ підсвічування | 850 нм |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Захист від перенапруги | 6 KV |
| Значення діафрагми | F1.2 |
| К-ть тривожних виходів | 1 |
| К-ть тривожних входів | 1 |
| Компанія-виробник | Uniview |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 54.76°~ 18.55° |
| Кут огляду по горизонталі | від 91 до 100 |
| Максимальна роздільна здатність | 4 Мп (2688*1520) |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC2324SB-DZK-I0 |
| Поворот зображення | Режим коридору |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS |
| Профіль ONVIF | Profile G, Profile S, Profile T |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча напруга | DC 12 В, PoE (802.3af) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 4 Мп |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 245.4 × 85.4 × 86.4 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,002 лк |
| Світлочутливість (детально) | Colour: 0.002 Lux (F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR on |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт функції | Є |
| Смарт-функції | Інтелектуальне запобігання вторгненню, Перетин лінії, Вхід/вихід з області, Підтримка фільтрації помилкових тривог, Детекція людини, Детекція транспортного засобу, Підрахунок людей |
| Споживання | Max. 8.5 W |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип та обсяг карти | Micro SD card (до 256 Гб) |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Циліндрична |
| Формат стиснення аудіо | G.711 |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, MJPEG |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | 4MP (2688*1520), Max 30fps,4MP (2560*1440), Max 30fps, 3MP (2304*1296), Max 30fps, 1080P (1920*1080), Max 30fps, 720P (1280*720), Max 30fps, D1 (720*576), Max 30fps, 640*360,Max 30fps, 2CIF(704*288), Max 30fps, CIF(352*288), Max 30fps |
| Швидкість затвора | 1 ~ 1/100000 с |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 8 220 ₴

