Джерело безперебійного живлення Trinix PSU-1205LED(M) LiFePO4

- В наявності 4 од.
- Код: 204830
2 124 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип ДБЖ імпульсний,
● Вихідна напруга 13.8 В, 14.4 В,
● Вихідний струм 5А,
● Вихідна потужність 100.8 Вт,
● Вхідна напруга 190-265 В,
● Кількість каналів навантаження 1,
● Тип акумулятора AGM, GEL, LiFePo4,
● Ємність акумулятора 18 А•г,
● Струм заряду акумуляторної батареї 2 А,
● 295 x 195 x 90 мм,
● 1.85 кг
● Вихідна напруга 13.8 В, 14.4 В,
● Вихідний струм 5А,
● Вихідна потужність 100.8 Вт,
● Вхідна напруга 190-265 В,
● Кількість каналів навантаження 1,
● Тип акумулятора AGM, GEL, LiFePo4,
● Ємність акумулятора 18 А•г,
● Струм заряду акумуляторної батареї 2 А,
● 295 x 195 x 90 мм,
● 1.85 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 13.8 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1720 г |
| Вага брутто | 1720 |
| Вихідний струм | 5А |
| Компанія-виробник | TRINIX |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Місткість батареї, А•г | 18 |
| Розмір | 295 x 195 x 90 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 95 x 315 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 2 А |
| Тип акумулятора | AGM, GEL, LiFePo4 |
| Тип пристрою | Джерела безперебійного живлення 12-24В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 124 ₴

