Акумуляторна батарея MERLION AGM GP1290F2B 12В 9А•г

● Напруга: 12 В,
● Номінальна ємність: 9 A•год,
● Внутрішній опір: 16 мОм,
● Тип клем: F2,
● Максимальний струм розряду: 134 А (5 секунд,)
● Максимальний зарядний струм: 2.7 A,
● 150 x 65 x 95,
● 2,175 кг
● Номінальна ємність: 9 A•год,
● Внутрішній опір: 16 мОм,
● Тип клем: F2,
● Максимальний струм розряду: 134 А (5 секунд,)
● Максимальний зарядний струм: 2.7 A,
● 150 x 65 x 95,
● 2,175 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 9 А•г |
| Вага | 2200 г |
| Вага брутто | 2350 |
| Вихідна напруга | 12В В |
| Компанія-виробник | Merlion |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 10 шт. |
| Особливості | максимальний зарядний струм: 2,7 A, максимальний струм розряду: 134 А (5 секунд) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 90 x 150 мм |
| Розміри | 150 x 65 x 95 мм |
| Тип пристрою | Свинцеві акумулятори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 ₴

