Притискач Altek Al H30 L50 Z-подібний

влевовправо
- В наявності
- Код: 204835
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Матеріал алюміній,
● Форма Z-подібний,
● Висота рами фотомодуля 30 мм
● Форма Z-подібний,
● Висота рами фотомодуля 30 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Довжина: | 50 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | 30 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 35 x 35 x 50 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Кріплення для сонячних панелей |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴


