Свинцево-кислотна акумуляторна батарея MERLION GL1270F2 7A•г 12В

- В наявності 7 од.
- Код: 204832
648 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Кількість елементів: 6,
● Напруга: 12 В,
● Номінальна ємність: 7 A●год. при 20 годинному розряді до 1,7 В на елемент при 25 °C,
● Вага: 2,1 кг,
● Внутрішній опір: 23 мОм,
● Тип клем: F2,
● Максимальний струм розряду: 105 А (5 секунд),
● Максимальний зарядний струм: 2,1 A
● Напруга: 12 В,
● Номінальна ємність: 7 A●год. при 20 годинному розряді до 1,7 В на елемент при 25 °C,
● Вага: 2,1 кг,
● Внутрішній опір: 23 мОм,
● Тип клем: F2,
● Максимальний струм розряду: 105 А (5 секунд),
● Максимальний зарядний струм: 2,1 A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 7 А•г |
| Вага | 1000 г |
| Вага брутто | 2000 |
| Вихідна напруга | 12 В В |
| Компанія-виробник | Merlion |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 90 x 150 мм |
| Тип пристрою | Свинцеві акумулятори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴

