Пилосос універсальний Bosch UniversalVac 15 (06033D1100)

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 204828
5 462 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Клас пилу L,
● Розрідження 240 мбар,
● Продуктивність 3900 л/хв,
● Потужність, Вт 1000 Вт,
● Тип збирання сухе та збирання води,
● Об'єм контейнера 15 л,
● Довжина кабелю живлення 4 м,
● Розетка для підключення електроінструменту, функція видування,
● 430х360х270 мм,
● 6.9 кг
● Розрідження 240 мбар,
● Продуктивність 3900 л/хв,
● Потужність, Вт 1000 Вт,
● Тип збирання сухе та збирання води,
● Об'єм контейнера 15 л,
● Довжина кабелю живлення 4 м,
● Розетка для підключення електроінструменту, функція видування,
● 430х360х270 мм,
● 6.9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6900 г |
| Вага брутто | 9460 |
| Висота | 450 мм |
| Довжина: | 490 |
| Додаткові характеристики | розетка для підключення електроінструменту, функція видування |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | тип збирання суха та збирання води, з мішком/циклонного типу, об'єм контейнера 15 л, довжина кабелю живлення 4 м |
| Потужність | 1000 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 390 x 450 x 490 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 462 ₴


