Пилосос Bosch GAS 12-25 PL (060197C100)

● Клас пилу L,
● Розрідження 200 мбар,
● Продуктивність 3900 л/хв,
● Потужність, Вт 1350 Вт,
● Тип збирання суха та збирання води,
● Об'єм контейнера 21 л,
● Тип фільтра HEPA,
● Діаметр всмоктувального шлангу 35 мм
● Розрідження 200 мбар,
● Продуктивність 3900 л/хв,
● Потужність, Вт 1350 Вт,
● Тип збирання суха та збирання води,
● Об'єм контейнера 21 л,
● Тип фільтра HEPA,
● Діаметр всмоктувального шлангу 35 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12820 г |
| Вага брутто | 12820 |
| Висота | 590 мм |
| Довжина: | 470 |
| Додаткові характеристики | діаметр всмоктувального шланга 35 мм, тип фільтру HEPA |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | тип збирання суха та збирання води, об'єм контейнера 21 л, виносна розетка, функція видування |
| Потужність | 1350 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 390 x 590 x 470 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 098 ₴

