IP-відеокамера Uniview IPC3614LE-ADF28K-H White

Uniview IPC3614LE-ADF28K-H White — це сучасна IP-камера, яка поєднує високу якість зображення, інтелектуальні функції відеоаналітики та надійний захист для використання як у приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Вона ідеально підходить для систем відеоспостереження в офісах, магазинах, житлових комплексах, складських приміщеннях та інших об’єктах.
Технічні характеристики:
Високоякісне зображення з сенсором CMOS 4 МП, 1/3 дюйма.
4MP (2688*1520)@ 25/20 кадрів/с, 4MP (2560*1440)@ 25/20 кадрів/с, 3MP (2304*1296) @30/25 кадрів/с, 2 Мп (1920*1080) при 30/25 кадрів/с.
Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG.
Технологія Easystar забезпечує високу якість зображення в умовах слабкого освітлення.
Інтелектуальні функції: вбудовані функції перетину лінії (на основі виявлення людського тіла), вторгнення в зону (також на основі виявлення людського тіла), детекція руху, ультразвукове виявлення руху, сигналізація про втручання.
Технологія справжнього WDR 120 дБ забезпечує чітке зображення в умовах сильного освітлення.
Підтримка режиму коридору 9:16.
Вбудований мікрофон.
Інтелектуальний ІЧ-порт, до 30 м.
Підтримує карту Micro SD 512 G.
Корпус зі ступенем захисту IP67 та IK10 гарантує стійкість до погодних умов та механічних пошкоджень.
Підтримка PoE: Спрощує монтаж та знижує витрати на кабелі.
Гнучкий монтаж: 3-осьовий механізм регулювання дозволяє точно налаштувати кут огляду камери.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Стан | Новий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Діафрагма | Фіксована |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Живлення | PoE |
| Ширина | 118 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 320 г |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал + пластик |
| Форм-фактор | Турельна |
| Розміри | Ø118 x 95 мм |
| Дальність підсвічування | від 30 до 50 м |
| Швидкість затвора | 1 ~ 1/100000 с |
| HLC | Є |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Аудіо вхід | Немає |
| Тип пристрою | Камери |
| Споживання | 4.4W |
| Робоча напруга | DC 12 В ± 25%, PoE (IEEE 802.3af) |
| Захист від перенапруги | 4 KV |
| Мoдель | IPC3614LE-ADF28K-H |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | Не більше 95% |
| Кут огляду по горизонталі | від 91 до 100 |
| Кут огляду по вертикалі | 52.2° |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Тип підключення | Дротовий |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 4 Мп |
| Смарт-функції | Перетин лінії, Виявлення руху, Вхід/вихід з області, Сигналізація втручання, Ультразвукове виявлення руху, Виявлення звуку, Детекція людини |
| Формат стиснення відео | Ultra 265, H.265, Н.264, MJPEG |
| Максимальна роздільна здатність | 4 Мп (2688*1520) |
| Технологія передачі відео | IP |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Дальність підсвічування (Max) | 30 м |
| Захист відео | Захист паролем, надійний пароль, шифрування HTTPS, журнали експорту операцій, базова та дайджест-автентифікація для RTSP, дайджест-автентифікація для HTTP, TLS 1.2, WSSE та дайджест-автентифікація для ONVIF |
| Смарт функції | Є |
| Профіль ONVIF | Profile S, Profile G, Profile T |
| Вбудований динамік | Немає |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67 |
| Тип та обсяг карти | Micro SD, 512 GB |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| Двостороннє аудіо | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Адаптивна підсвітка | Є |
| Формат стиснення аудіо | G.711U, G.711A |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | Детекція: 63 мСпостереження: 25.2 мРозпізнавання: 12.6 Ідентифікація: 6.3 м |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | Основний потік: 4 МП (2688*1520), макс. 25 к/с, 4 МП (2560*1440), макс. 25 к/с, 3 Мп (2304*1296), макс. 30 к/с, 1080P (1920*1080), макс. 30 к/с, 720P (1280*720), макс. 30 к/с. Додатковий потік: 720P (1280*720), макс. 30 к/с, D1 (720*576), макс. 30... |
| Світлочутливість (детально) | Colour: 0.003 lux ( F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR on |
| Протоколи | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, QoS, SSL/TLS, 802.1x, SNMP |
| WDR (dB) | 120dB |
| Значення діафрагми | F1.6 |
| Маски приватності | Є |
| Світлочутливість (Max) | 0,003 лк |
| Протитуманний | Цифровий |
| OSD | До 4 зон |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Оптичні технології | Easystar |
| Співвідношення сигнал/шум | >52dB |
| Довжина хвилі ІЧ підсвічування | 850 nm |
| День/ніч | Є |
| Аудіовихід | Немає |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
| Поворот зображення | Режим коридору |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Країна-виробник | Китай |
| Компанія-виробник | Uniview |
- Ціна: 4 289 ₴

