IP-камера Uniview IPC2124LE-ADF28KM-H — це сучасний пристрій для відеоспостереження, який забезпечує високу якість зображення та розширені можливості для моніторингу об’єктів. Завдяки роздільній здатності 4 Мп вона передає детальне відео, що дозволяє розпізнавати об'єкти навіть на значній відстані. Фіксований об'єктив із фокусною відстанню 2,8 мм забезпечує широкий горизонтальний кут огляду 97°, що дозволяє охоплювати великі площі без необхідності використання кількох камер.
Особливості:
Високоякісне зображення з 4-мегапіксельним 1/3-дюймовим CMOS-сенсором,
4 МП (2688 × 1520)@25/20 кадрів/с, 4 МП (2560 × 1440)@25/20 кадрів/с, 3 МП (2304 × 1296)@30/25 кадрів/с, 2 МП (1920 × 1080)@30/25 кадрів/с,
Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG,
Технологія Easystar забезпечує високу якість зображення в умовах низької освітленості,
Технологія True WDR 120 дБ забезпечує чітке зображення в умовах сильного освітлення,
Підтримка режиму коридору 9:16,
Смарт функції: перетин лінії (на основі виявлення людського тіла), вторгнення (на основі виявлення людського тіла), виявлення руху, ультравиявлення руху, сигналізація про втручання, виявлення звуку,
Вбудований мікрофон,
Розумне ІЧ-підсвічування, відстань ІЧ-підсвічування до 50 м,
Підтримка карт пам'яті Micro SD до 512 ГБ Карта,
Захист IP67,
Підтримка живлення PoE,
3-осьова.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 400 г |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 71 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 190 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 4 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | 120 dB |
| Адаптивна підсвітка | Є |
| Аудіо вхід | Немає |
| Аудіовихід | Немає |
| Вбудований динамік | Немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >52dB |
| Дальність підсвічування | від 30 до 50 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 50 м |
| Двостороннє аудіо | Немає |
| День/ніч | Є |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | Детекція: 63 мСпостереження: 25.2 мРозпізнавання: 12.6 мІдентифікація: 6.3 м |
| Довжина хвилі ІЧ підсвічування | 850 nm |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Захист від перенапруги | 4 KV |
| Значення діафрагми | F1.6 |
| Компанія-виробник | Uniview |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 52.2° |
| Кут огляду по горизонталі | від 91 до 100 |
| Максимальна роздільна здатність | 4 Мп (2688*1520) |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Метал + пластик |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC2124LE-ADF28KM-H |
| Оптичні технології | Easystar |
| Поворот зображення | Режим коридору |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, QoS, SSL/TLS, 802.1x, SNMP |
| Профіль ONVIF | Profile S, Profile G, Profile T |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча вологість | Не більше 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В ± 25%, PoE (IEEE 802.3af) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 4 Мп |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 190 × 73 × 71 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,003 лк |
| Світлочутливість (детально) | 0.003 lux ( F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR on |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт функції | Є |
| Смарт-функції | Детекція людини, Розпізнавання транспортного засобу, Перетин лінії, Виявлення руху, Ультразвукове виявлення руху, Сигналізація втручання, Виявлення звуку |
| Споживання | 5.6 W |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип та обсяг карти | MicroSD 512 Гб |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Циліндрична |
| Формат стиснення аудіо | G.711U, G.711A |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, Ultra 265, MJPEG |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | Основний потік: 4 Mп (2688*1520), 25 к/с, 4 Mп (2560*1440), 25 к/с, 3 Mп (2304*1296), 30 к/с, 1080P (1920*1080), 30 к/с, 720P (1280*720), 30 к/с, Додатковий потік: 720P (1280*720), 30 к/с, D1 (720*576), 30 к/с, 640*360, 30 к/с. |
| Швидкість затвора | 1 ~ 1/100000 с |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 4 068 ₴


