IP-відеокамера Uniview IPC2314LE-ADF40KM-WP (4) White

Uniview IPC2314LE-ADF40KM-WP - циліндрична ІР-відеокамера з роздільною здатністю 4 Мп та фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 4 мм. Дана модель оснащена вбудованим мікрофоном і може не тільки записувати відео, але й захоплювати звукові дані, надаючи повноцінне аудіовізуальне відтворення подій, що відбуваються. Вбудовані смартфункції дозволяють точно класифікувати цільові типи (людина/транспортний засіб), реагувати на аномальне аудіо та фіксувати перетин лінії, а завдяки класу захисту ІР67 камера є герметичною.
Особливості:
Передові стандарти компресії відео Ultra H.265 / H.265 / H.264, завдяки яким зберігається висока якість зображення при відносно невеликому розмірі відеофайлу.
Технологія Colorhunter, завдяки якій камера передає кольорове зображення протягом усієї доби.
Технологія WDR з діапазоном 120 дБ дозволяє отримувати чітке зображення в умовах високого контрасту.
Підтримка режиму коридору.
Видиме світло до 30 м для покращення якості в умовах поганого освітлення.
Технологія PoE, яка дозволяє передавати електроживлення та дані через один і той самий кабель, що значно спрощує процес встановлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 480 г |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 73 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 206 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 4 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | 120dB |
| Адаптивна підсвітка | Є |
| Аудіо вхід | Немає |
| Аудіовихід | Немає |
| Вбудований динамік | Немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >52dB |
| Дальність підсвічування | від 30 до 50 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 30 м |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | Детекція: 62.1 м,Спостереження: 24.8 м,Розпізнавання: 12.4 м,Ідентифікація: 6.2 м. |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Значення діафрагми | F1.0 |
| Компанія-виробник | Uniview |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 48.2° |
| Кут огляду по горизонталі | від 71 до 90 |
| Максимальна роздільна здатність | 4 Мп (2688*1520) |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC2314LE-ADF40KM-WP |
| Поворот зображення | Режим коридору |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | IPv4, IPv6, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS, RTMP,SSL/TLS |
| Профіль ONVIF | Profile S, Profile T, Profile G |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча вологість | Не більше 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В ± 25%, PoE (IEEE 802.3af) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 4 Мп |
| Розмір матриці | 1/1.8″ |
| Розміри | 206 × 73 × 73 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,0003 лк |
| Світлочутливість (детально) | 0.0003lux (F1.0, AGC ON) |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт функції | Є |
| Смарт-функції | Перетин лінії, Детекція людини, Виявлення руху, Ультразвукове виявлення руху, Сигналізація втручання, Виявлення звуку |
| Споживання | 2.8 W |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Видиме світло |
| Тип та обсяг карти | MicroSD 512 Гб |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Циліндрична |
| Формат стиснення аудіо | G.711U, G.711A |
| Формат стиснення відео | Ultra 265, Н.264, H.265, MJPEG |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | Основний потік: 4 Мп (2688*1520) 25 к/с, 4 Мп (2560*1440) 25 к/с, 3 Мп (2304*1296) 30 к/с, 1080P (1920*1080) 30 к/с, Додатковий потік: 720P (1280*720) 30 к/с, D1 (720*576) 30 к/с, 640*360 30 к/с, 2CIF (704*288) 30 к/с, CIF (352*288) 30 к/с. |
| Швидкість затвора | 1 ~ 1/100000 с |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 4 614 ₴

