Uniview IPC2124LB-ADF28KM-H - циліндрична ІР-відеокамера, яка має роздільну здатність 4 МП та фокусну відстань 2.8 мм, що забезпечує широкий кут огляду для збільшення покриття зони спостереження. Вона також оснащена ІЧ-підсвіткою для нічної зйомки, що дає можливість контролювати територію протягом всієї доби. Ця модель має компактний і стильний дизайн, який легко вписується в будь-який інтер'єр. Біла колірна гама дозволяє камері непомітно і гармонійно виглядати в різних середовищах. Завдяки своїм компактним розмірам і простому монтажу, вона легко встановлюється на стіну або стелю без особливих зусиль.
Особливості:
Високоякісне зображення з 4-мегапіксельним CMOS-сенсором 1/3,0 дюйма,
4 МП (2560 × 1440)@25/20 кадрів/с, 3 МП (2304 × 1296)@30/25 кадрів/с, 2 МП (1920 × 1080)@30/25 кадрів/с, 720P (1280 × 720)@30/25 кадрів/с,
Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG,
Розумне ІЧ-підсвічування, відстань до 30 м,
Смарт функції: Виявлення руху, ультравиявлення руху, сигналізація про втручання, виявлення звуку, перетин лінії (на основі виявлення тіла людини), вторгнення (на основі виявлення тіла людини),
Вбудований мікрофон,
Підтримка карт Micro SD до 512 ГБ,
Підтримка живлення PoE,
3-осьовий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 390 г |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 166 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 4 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | 120 dB |
| Адаптивна підсвітка | Є |
| Співвідношення сигнал/шум | >52dB |
| Дальність підсвічування | від 30 до 50 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 30 м |
| День/ніч | Є |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | Детекція: 63 м,Спостереження: 25.2 м,Розпізнавання: 12.6 м,Ідентифікація: 6.3 м. |
| Довжина хвилі ІЧ підсвічування | 850 nm |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Значення діафрагми | F2.0 |
| Компанія-виробник | Uniview |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 55.6° |
| Кут огляду по горизонталі | від 101 до 110 |
| Максимальна роздільна здатність | 4 Мп (2560*1440) |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC2124LB-ADF28KM-H |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, QoS, SSL/TLS, SNMP |
| Профіль ONVIF | Profile S, Profile T, Profile G |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча вологість | Не більше 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В ± 25%, PoE (IEEE 802.3af) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 4 Мп |
| Розмір матриці | 1 / 2,9'' |
| Розміри | 166×33×62 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,01 лк |
| Світлочутливість (детально) | 0.01 lux (F2.0, AGC ON), 0 lux with IR on |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт функції | Є |
| Смарт-функції | Перетин лінії, Детекція людини, Виявлення руху, Ультразвукове виявлення руху, Сигналізація втручання, Виявлення звуку |
| Споживання | 5.5 W |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип та обсяг карти | MIcroSD 128 Гб |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Циліндрична |
| Формат стиснення відео | Ultra 265, Н.264, H.265, MJPEG |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | Основний потік: 4 МП (2560*1440), 25 к/с, 3 Мп (2304*1296), 30 к/с, 1080P (1920*1080), 30 к/с, 720P (1280*720), 30 к/с, Додатковий потік: D1 (720*576), 30 к/с, 640*360, 30 к/с, 2CIF (704*288), 30 к/с, CIF (352*288), 30 к/с, |
| Швидкість затвора | 1 ~ 1/100000 с |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 3 324 ₴


