IP-відеокамера вулична Uniview IPC2105SB-ADF16KM-I0 White

Вулична 5Мп IP-відеокамера Uniview IPC2105SB-ADF16KM-I0 – це професійне рішення для систем охоронного відеоспостереження. Камера знімає на дистанції до 20 м в умовах низького освітлення, підтримує зйомку відео в 3 потоки, область інтересів ROI. Крім того, корпус камери можна нахиляти/повертати по трьох осях.
Камери Uniview відповідають найвищим вимогам професійних охоронних систем та дозволяють створювати системи відеоспостереження будь-якого масштабу та складності. Устаткування підтримує відкритий галузевий стандарт ONVIF і при необхідності легко інтегрується з технікою сторонніх виробників, охоронними системами та СКУД, а також підтримується професійним галузевим програмним забезпеченням Milestone.
Особливості:
Ця IP-відеокамера створена з використанням найбільш сучасних та прогресивних технічних рішень. Камера дозволяє отримати детальне зображення високої якості під час роботи у звичайних або складних умовах освітленості, і навіть знімає у повній темряві. Нічна Smart ІЧ підсвічування має інтелектуальне підстроювання яскравості, що дозволяє уникнути «засвітлення» об'єктів, розташованих близько до камери.
Високоякісне зображення з 5-мегапіксельним 1/2,7-дюймовим CMOS-сенсором,
5 МП (2880 × 1620)@30/25 кадрів/с, 4 МП (2560 × 1440)@30/25 кадрів/с, 3 МП (2304 × 1296)@30/25 кадрів/с, 2 МП (1920 × 1080)@30/25 кадрів/с,
Технологія ширококутного об'єктива реалізує горизонтальний кут огляду 180°,
Рівень виправлення спотворень можна налаштувати в діапазоні 1-9,
Ultra 265, H.264, H.265, MJPEG,
Розумна система запобігання вторгненням, включаючи виявлення перетину лінії, вторгнення, входу в зону, виходу з зони,
Інтелектуальна система запобігання вторгненням на основі класифікації цілей значно зменшує кількість хибних спрацьовувань, спричинених листям, птахами та освітленням, точно фокусуючись на людях, транспортних засобах та немоторизованих транспортних засобах,
Технологія справжнього динамічного діапазону 120 дБ забезпечує чітке зображення за яскравого освітлення сцена,
Вбудований мікрофон,
Розумне ІЧ-підсвічування, відстань до 20 м,
Підтримка карт Micro SD об'ємом до 512 ГБ,
Живлення DC12 V або PoE (IEEE 802.3af),
Захист IP67,
3-осьовий.
Професійна IP камера Uniview пропонує розширені можливості при відстеженні тривожних подій, забезпечує гарантовано високий рівень відмовостійкості та безпеки, здійснює одночасну візуальну та звукову реєстрацію того, що відбувається. Камера забезпечує тривожне сповіщення користувачів системи охоронного відеоспостереження та здатна працювати з професійним програмним забезпеченням для систем відеоспостереження. Така камера робить роботу системи IP-відеоспостереження максимально ефективною та надійною, повністю відповідаючи високим критеріям професійного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 29 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 71 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 198 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 8 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | 120 dB |
| Аудіо вхід | Немає |
| Аудіовихід | Немає |
| Вага | 42000 г |
| Співвідношення сигнал/шум | >56dB |
| Дальність підсвічування | від 16 до 29 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 20 м |
| День/ніч | Є |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | Лінза 1,68 мм: Детекція: 37,8 м, Спостереження: 15,1 м, Розпізнавання: 7,6 м, Ідентифікація: 3,8 м |
| Довжина хвилі ІЧ підсвічування | 850 нм |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Захист від перенапруги | 4KV |
| Значення діафрагми | F2.0 |
| Компанія-виробник | Uniview |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 100° |
| Кут огляду по горизонталі | від 120 |
| Максимальна роздільна здатність | 5 Мп (2880*1620) |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC2105SB-ADF16KM-I0 |
| Поворот зображення | Режим коридору |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | IPv4, IPv6, IGMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, DNS, DDNS, NTP, FTP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS |
| Профіль ONVIF | Profile G, Profile S, Profile T |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча вологість | Не більше 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В, PoE (802.3af) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 5 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | 198 × 71 × 71 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,01 лк |
| Світлочутливість (детально) | Colour: 0.01 Lux (F2.0, AGC ON) 0 Lux with IR on |
| Серія | Prime |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт-функції | Вхід/вихід з області, Детекція людини, Перетин лінії, Інтелектуальне запобігання вторгненню, Підтримка фільтрації помилкових тривог, Розпізнавання транспортного засобу, Виявлення руху, Ультразвукове виявлення руху, Сигналізація втручання, Виявлення звуку |
| Споживання | Макс. 5,5 Вт |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип та обсяг карти | Micro SD card (до 256 Гб) |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Циліндрична |
| Формат стиснення аудіо | G.711U, G.711A |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | 5MP (2880*1620), Max 30fps, 4MP (2560*1440), Max 30fps, 3MP (2304*1296), Max 30fps, 1080P (1920*1080), Max 30fps, 1280*720 Max 30fps |
| Швидкість затвора | 1 -1/100000 c |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 8 368 ₴

