Система автономного живлення Full Energy SBBG-125 на сонячних батареях

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 204823
7 062 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Потужність сонячної панелі: 36Вт
● Акумулятор: літій-іонний акумулятор (термін служби до 10 років), 12 В 30А·год 360Вт·год,
● Вхідна напруга, В 12-22.5,
● Вихідна напруга, В 11–11.4,
● Вихідний струм, А до 5,
● Кількість каналів навантаження 1,
● Індикація світлова,
● Матеріал метал,
● Робоча температура, °C -20 ~ +60,
● Розміри, мм панель - 670 x 540 x 30, кронштейн - 150 x 130 x 570,
● Вага, кг 15
● Акумулятор: літій-іонний акумулятор (термін служби до 10 років), 12 В 30А·год 360Вт·год,
● Вхідна напруга, В 12-22.5,
● Вихідна напруга, В 11–11.4,
● Вихідний струм, А до 5,
● Кількість каналів навантаження 1,
● Індикація світлова,
● Матеріал метал,
● Робоча температура, °C -20 ~ +60,
● Розміри, мм панель - 670 x 540 x 30, кронштейн - 150 x 130 x 570,
● Вага, кг 15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10980 г |
| Вага брутто | 10980 |
| Вага (кг) | 15 |
| Висота | 540 мм |
| Довжина: | 30 |
| Компанія-виробник | Full Energy |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | 15А·год, вхідна/вихідна напруга 12-22.5/11-11.4, вихідний струм, А до 5 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 770 x 640 мм |
| Розміри, мм | панель — 670 x 540 x 30, кронштейн — 150 x 130 x 570 |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Автономні системи живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 062 ₴




