Браслет безконтактний ATIS RFID-B MF FIT MIFARE BLACK

- В наявності
- Код: 204821
87 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Браслет безконтактний Mifare RFID-B MF FIT Black використовується в системах контролю та управління доступом (СКУД). Пристрій спрацьовує при піднесенні до зчитувачів формату Mifare. При наближенні браслета до безконтактного радіочастотного зчитувача, зчитувач реагує на правильний/неправильний електронний ключ браслета. Завдяки силіконовому корпусу, пристрій має підвищену еластичність, його можна безпечно застосовувати в середовищі з високою вологістю і під водою. Підійде для використання в аквапарках, фітнес-клубах, спа-салонах і т.д.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Вага | 10 г |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10 |
| Компанія-виробник | Atis |
| Країна-виробник | Україна |
| Метод роботи | RFID Mifare |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 1 x 85 мм |
| Розміри | 50-70 мм |
| Стан | Нове |
| Частотна характеристика | 13,56 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴

