Патчкорд оптичний CMS Simplex Slim SC/UPC-SC/UPC SM 2м Simplex, 3.0мм

- В наявності
- Код: 204803
143 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Волокно: SM (одномод),
● Полірування: UPC,
● Конектор: SC-SC,
● Тип конструкції: Simplex,
● Оболонка: LSZH,
● Діаметр кабелю, мм.: 3,
● Колір кабелю: жовтий,
● Довжина, м.: 2
● Полірування: UPC,
● Конектор: SC-SC,
● Тип конструкції: Simplex,
● Оболонка: LSZH,
● Діаметр кабелю, мм.: 3,
● Колір кабелю: жовтий,
● Довжина, м.: 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 г |
| Вага брутто | 50 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 160 |
| Довжина кабеля | 2 м |
| Компанія-виробник | CMS |
| Країна-виробник | Україна |
| Оборонка | LSZH |
| Розмір | 3 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 10 x 160 мм |
| Тип | SM (одномод) SC/SC |
| Тип пристрою | Патч-корд оптичний |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴

