Патчкорд оптичний CMS Simplex Slim SC/UPC-SC/UPC SM 1m

- В наявності 2 од.
- Код: 204804
133 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптичний патч-корд SC-SC Simplex 1 метр виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безаглогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 2 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічки, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 1 метр SC-SC SM Simplex відповідає пожежним нормам і може застосовуватися при побудові ВОЛЗ у серверних приміщеннях і ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 200 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Компанія-виробник | CMS |
| Країна-виробник | Україна |
| Оборонка | LSZH |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 10 x 200 мм |
| Тип | SM (одномод) SC/SC |
| Тип пристрою | Патч-корд оптичний |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴

