Джерело безперебійного живлення Ritar E-RTM1200 ELF-D LCD (720W)

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 204806
4 712 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Номінальна потужність: 1200VA / 720Вт,
● Кількість розеток Schuko: 3,
● Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда,
● Час перемикання: 2 ≤ 6ms,
● Стабілізація (AVR): 3 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V),
● Час роботи від батареї при навантаженні 200Вт: 19 хв,
● Захист від короткого замикання,
● Захист від повного розряду батареї,
● Аварійне вимкнення (захист від перевантаження),
● Холодний старт,
● Наскрізний нуль,
● Індикатор заміни батареї: є,
● Герметична батарея: 2х 12В 7 А•год,
● Тип запобіжника: термічна вставка плавка
● Кількість розеток Schuko: 3,
● Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда,
● Час перемикання: 2 ≤ 6ms,
● Стабілізація (AVR): 3 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V),
● Час роботи від батареї при навантаженні 200Вт: 19 хв,
● Захист від короткого замикання,
● Захист від повного розряду батареї,
● Аварійне вимкнення (захист від перевантаження),
● Холодний старт,
● Наскрізний нуль,
● Індикатор заміни батареї: є,
● Герметична батарея: 2х 12В 7 А•год,
● Тип запобіжника: термічна вставка плавка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 720 Вт |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7000 А·г |
| Батареї | 2х 12В 7 А•г |
| Вага | 10200 г |
| Вага брутто | 9960 |
| Додаткові характеристики | Захист від короткого замикання, Захист від повного розряду, Холодний старт, Наскрізний нуль |
| Компанія-виробник | Ritar |
| Країна-виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1200VA / 720 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 280 x 400 мм |
| Розміри, мм | 340 х 120 х 190 |
| Тип пристрою | ДБЖ, стабілізатори 220В |
| Форма сигналу | апроксимована (модифікована) синусоїда |
| Час автономної роботи, хв | 200Вт: 19 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 712 ₴


