Карта пам'яті Kingston microSD64GB C10 UHS-I A1 V10 R100MB/s

● Об'єм пам'яті 64 ГБ,
● Стандарт пам'яті microSDXC,
● Клас швидкості V10 U1,
● Особливості Без адаптера,
● Розміри 11 x 10 x 1 мм
● Стандарт пам'яті microSDXC,
● Клас швидкості V10 U1,
● Особливості Без адаптера,
● Розміри 11 x 10 x 1 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Країна виробник | США |
| Об'єм пам'яті | 64 GB |
| Стан | Новий |
| Тип карти пам'яті | microSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 64 ГБ |
| Вага | 1 г |
| Вага брутто | 1 |
| Висота | 5 мм |
| Довжина: | 110 |
| Компанія-виробник | Kingston |
| Країна-виробник | США |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 5 x 110 мм |
| Тип пристрою | MicroSD, SD |
| Форм-фактор | MicroSD Class 10 V10 / U1 |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 856 ₴

