Блокатор паркувального місця Stop parking 02

влевовправо
● Матеріал: Сталь SPCC,
● Дальність керування: ⩽ 15 м,
● Час відкриття/закриття: ⩽ 4 с,
● Висота в розкладеному стані: 390 мм,
● Висота у складеному стані: 75 мм,
● Звукова індикація подій,
● Звукова оповіщення про розряд батарей,
● Живлення від 4-х батарей типу D,
● Споживання струму в режимі очікування: ⩽ 1 мА,
● Максимальне споживання струму: ⩽ 1.2 А,
● Робоча температура: -10°C ~+55°C,
● Клас захисту IP66,
● Габаритні розміри: 40x45x8 см,
● Вага: 7 кг
● Дальність керування: ⩽ 15 м,
● Час відкриття/закриття: ⩽ 4 с,
● Висота в розкладеному стані: 390 мм,
● Висота у складеному стані: 75 мм,
● Звукова індикація подій,
● Звукова оповіщення про розряд батарей,
● Живлення від 4-х батарей типу D,
● Споживання струму в режимі очікування: ⩽ 1 мА,
● Максимальне споживання струму: ⩽ 1.2 А,
● Робоча температура: -10°C ~+55°C,
● Клас захисту IP66,
● Габаритні розміри: 40x45x8 см,
● Вага: 7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7000 г |
| Вага брутто | 6300 |
| Живлення | від 4-х батарей типу D |
| Клас захисту | IP66 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Особливості | дальність управління: ⩽ 15 м |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 470 x 100 x 470 мм |
| Розміри | 40x45x8 cм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Блокувальник паркувального місця |
| Швидкість відкриття | ⩽ 4 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 655 ₴



