Блокатор паркувального місця Stop parking big 04

влевовправо
● Матеріал: Сталь SPCC,
● Дальність керування: ⩽ 15 м,
● Час відкриття/закриття: ⩽ 4 с,
● Висота в розкладеному стані: 640 мм,
● Висота у складеному стані: 75 мм,
● Робоча температура: -10°C ~+55°C,
● Напруга живлення / джерело живлення DC 6 В (4 батареї типу D),
● Ступінь захисту IP66,
● Споживання струму в режимі очікування: ⩽ 1 мА,
● Максимальне споживання струму: ⩽ 1.2 А,
● Габаритні розміри: 56х46х8 см,
● Вага: 8 кг
● Дальність керування: ⩽ 15 м,
● Час відкриття/закриття: ⩽ 4 с,
● Висота в розкладеному стані: 640 мм,
● Висота у складеному стані: 75 мм,
● Робоча температура: -10°C ~+55°C,
● Напруга живлення / джерело живлення DC 6 В (4 батареї типу D),
● Ступінь захисту IP66,
● Споживання струму в режимі очікування: ⩽ 1 мА,
● Максимальне споживання струму: ⩽ 1.2 А,
● Габаритні розміри: 56х46х8 см,
● Вага: 8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8000 г |
| Вага брутто | 7420 |
| Клас захисту | IP66 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | Дальність керування: ⩽ 15 м, Час відкриття/закриття: ⩽ 4 с, Висота в розкладеному стані: 640 мм, Висота у складеному стані: 75 мм |
| Робоча температура | -10ºC - +55ºC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 480 x 95 x 620 мм |
| Розміри | 56х46х8см |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Блокувальник паркувального місця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 740 ₴



