Шафа 19″18U 600x600x907 акрилове скло сіра

влевовправо
● Висота, U: 18,
● Висота, мм: 906,
● Глибина, мм: 600,
● Ширина, мм: 602,
● Конструктив, дюйм: 19,
● Корисна глибина, мм: 560,
● Двері передні: з прозорим акриловим склом,
● Направляючі: одна пара з маркуванням юнітів,
● Колір: чорний, RAL 7035,
● Товщина металу, мм: 0,8 - 1,5,
● Максимальне навантаження, кг: 50,
● Вага, кг: 26
● Висота, мм: 906,
● Глибина, мм: 600,
● Ширина, мм: 602,
● Конструктив, дюйм: 19,
● Корисна глибина, мм: 560,
● Двері передні: з прозорим акриловим склом,
● Направляючі: одна пара з маркуванням юнітів,
● Колір: чорний, RAL 7035,
● Товщина металу, мм: 0,8 - 1,5,
● Максимальне навантаження, кг: 50,
● Вага, кг: 26
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 215 мм |
| Глибина | 910 мм |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 610 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26000 г |
| Вага брутто | 25340 |
| Висота | 600 мм |
| Дверцята | з прозорим акриловим склом |
| Довжина: | 907 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 50 |
| Розмір | 19″18U 600x600x907 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 610 x 215 x 910 мм |
| Тип пристрою | Серверні шафи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 158 ₴


