Дотягувач ATIS DC-604 Graphite

влевовправо
● Дві незалежно регульовані швидкості,
● Зусилля закриття DIN4:
- Вага дверей до 80кг,
- Ширина дверей до 1100мм,
● Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав,
● Виконання тяги: важіль,
● Тип штанги: колінна,
● Напрацювання на відмову: 500000 циклів,
● Робоча температура: від -30°C до +50°C
● Зусилля закриття DIN4:
- Вага дверей до 80кг,
- Ширина дверей до 1100мм,
● Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав,
● Виконання тяги: важіль,
● Тип штанги: колінна,
● Напрацювання на відмову: 500000 циклів,
● Робоча температура: від -30°C до +50°C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80000 г |
| Вага брутто | 2060 |
| Вага двері | 80 кг |
| Компанія-виробник | Atis |
| Країна-виробник | Україна |
| Регулювання режимів роботи | Дві незалежно регульовані швидкості |
| Робоча температура | -30°C - +50°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 80 x 300 мм |
| Розміри | 223 х 45 х 75 мм |
| Тип важеля | колінний |
| Ширина дверей | 1100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 931 ₴



