Кусачки Pro'sKit 1PK-5101-E 120мм

● Довжина 125 мм,
● Тип мікро,
● Перекусуюча здатність мідний провід до 2,0 мм,
● Тип ріжучої кромки без фаски,
● Тип зворотного механізму пружина,
● Тип рукояток недіелектричний,
● Тип сталі конструкційна
● Тип мікро,
● Перекусуюча здатність мідний провід до 2,0 мм,
● Тип ріжучої кромки без фаски,
● Тип зворотного механізму пружина,
● Тип рукояток недіелектричний,
● Тип сталі конструкційна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 210 |
| Компанія-виробник | Pro'sKit |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Матеріал | конструкційна сталь |
| Особливості | Перекусуюча здатність мідний провід до 2,0 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 20 x 210 мм |
| Розміри | 125 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384 ₴

