Автоматичний вимикач ЕТІ ETIMAT 6 2Р 25А 6kA C

● Номінальний струм (A): 25,
● Характеристика спрацювання: C ,
● Кількість полюсів: 2,
● Вимикаюча здатність (кА): 6,
● Тип напруги: AC ,
● Номінальна напруга (В): 400,
● Номінальний перетин: 1-25,
● Стандарт: IEC/EN 60898-1,IEC 60947-2
● Характеристика спрацювання: C ,
● Кількість полюсів: 2,
● Вимикаюча здатність (кА): 6,
● Тип напруги: AC ,
● Номінальна напруга (В): 400,
● Номінальний перетин: 1-25,
● Стандарт: IEC/EN 60898-1,IEC 60947-2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Вага брутто | 500 |
| Компанія-виробник | ETI |
| Країна-виробник | Словенія |
| Номінальний струм, А | 25 |
| Особливості | перетин 1-25 |
| Підключення | 2 P |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 10 x 10 мм |
| Розрахункова напруга, Un | 400 В |
| Стан | Нове |
| Стандарти | IEC/EN 60898-1,IEC 60947-2 |
| Характеристика спрацьовування | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 496 ₴

