Крімпер Pro'sKit 6PK-301R

Pro'sKit 6PK-301R – кримпер з тріскачковим механізмом для обтискання кільцевих і вилочних неізольованих наконечників.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 560 г |
| Вага брутто | 560 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 290 |
| Компанія-виробник | Pro'sKit |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Особливості | Переріз проводів: 0.5-1.0 / 1.5-2.5 / 4.0-6.0 мм² |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 30 x 290 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 225 ₴

