Тестер телекомунікаційних мереж і ліній передачі даних Pro'sKit MT-7029N

- В наявності 3 од.
- Код: 204813
3 357 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Pro'sKit MT-7029N – це тестер телекомунікаційних мереж та ліній передачі даних, оснащений покращеними потужними інструментами фільтрації шуму. Прилад використовує технологію фільтра високих частот, що усуває шум і захищає від перешкод при трасуванні дротів. Тестер підходить для звичайних мереж, мереж PoE, пошуку кабелів UTP/STP та позиціювання. Він також оснащений функціями, що дозволяють виявляти порти з миготливими сигналами, перевіряти якість обтискання одинарних наконечників і проводити одночасне трасування проводів та прокладання кабельних ліній. Pro'sKit MT-7029N відмінно підходить для встановлення та ремонту телекомунікаційних та комп'ютерних мереж, пристроїв передачі даних, кабельного ТБ тощо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 480 г |
| Вага брутто | 480 |
| Висота | 80 мм |
| Довжина: | 270 |
| Компанія-виробник | Pro'sKit |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Особливості | тип: мережевий кабель RJ45 Cat 5, 5e, 6, 7 (UTP/STP), телефонний кабель RJ11/12, відстань трасування: 600 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 80 x 270 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 357 ₴

