Модульний кримпер: 8P8C/RJ45, 6P2C/6P4C/6P6C RJ11/RJ12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 720 г |
| Вага брутто | 720 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 310 |
| Компанія-виробник | Pro'sKit |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Метод роботи | 8P8C/RJ45, 6P2C/6P4C/6P6C RJ11/RJ12 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 40 x 310 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 488 ₴


