Кримпер Pro'sKit CP-371Y1

Призначений для обтискання Solar-конекторів типу MC 4. Переріз проводів: 2.5 / 4 / 6 мм2. Виготовлений з високоякісної вуглецевої сталі S45C. Зручні неслизькі рукоятки з гумовим покриттям. Кримпер можна доукомплектувати змінними матрицями серії Pro'sKit CP і Pro'sKit 1PK.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 620 г |
| Вага брутто | 620 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 330 |
| Компанія-виробник | Pro'sKit |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Особливості | Переріз проводів: 2.5 / 4 / 6 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 30 x 330 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Призначений для обтискання Solar-конекторів типу MC 4 |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴

