Магнітний гачок забезпечує зручність вимірювань, Стрічка з нейлоновим покриттям забезпечує антивідблиск світла та легкість зчитування шкали, Фіксатор для блокування стрічки, Протиковзкий та протиударний гумовий чохол
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 260 г |
| Вага брутто | 260 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 130 |
| Компанія-виробник | Pro'sKit |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 50 x 130 мм |
| Розміри | 19мм х 5 м |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254 ₴


