Ліхтар світлодіодний VIDEX VLF-A156R 1700лм IP68

влевовправо
● Світлодіод: Luminus SST40
● Максимальна яскравість: 1700 Лм
● Режими роботи: TURBO, HIGH, MIDDLE, LOW, STROBE
● Живлення та зарядка: Li-ion 21700, USB Type-C (2.5 год), індикація заряду
● Захист: IP68 (2м під водою), падіння 1м
● Максимальна яскравість: 1700 Лм
● Режими роботи: TURBO, HIGH, MIDDLE, LOW, STROBE
● Живлення та зарядка: Li-ion 21700, USB Type-C (2.5 год), індикація заряду
● Захист: IP68 (2м під водою), падіння 1м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Довжина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність, кандел | 10960 (TURBO), 6000 (HIGH), 4560 (MIDDLE), 1900 (LOW) |
| Батарея | Li-ion 21700 4000mAh |
| Вага брутто | 300 |
| Вага, г | 85 |
| Висота | 170 мм |
| Дистанція, м | 210 (TURBO), 155 (HIGH), 135 (MIDDLE), 87 (LOW) |
| Додаткові характеристики | Світлодіод Luminus SST40, Поворотний механізм для увімкнення/вимкнення та перемикання режимів, Індикація рівня заряду (4 LED), Металева кліпса, Зарядка USB Type-C |
| Клас захисту | IP68 (2м під водою) |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режими роботи | TURBO, HIGH, MIDDLE, LOW, STROBE |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 170 x 110 мм |
| Розміри, мм | 131 х 31 |
| Ударотривкість | 1 м |
| Час роботи від батареї, г | 2 роки. 45 хв. (TURBO), 3 рік. (HIGH), 5 рік. (MIDDLE), 17 рік. 50 хв. (LOW) |
| Ширина | 55 мм |
| Яскравість, люмен | 1700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴




