Ліхтар налобний VIDEX VLF-H075C 500лм IP65

влевовправо
● Елементи живлення: Знімні, AAA 1.5В, акумулятор VLF-В12 1200мАг, USB-C зарядка
● Режими освітлення (макс.): HIGH 500Лм/130м/2г 20хв, COB+HIGH 550Лм/130м/2г
● Додаткові режими: COB HIGH 120Лм/10м/3г 30хв, RED ON/FLASH 4.5Лм/17-30г
● Індикація та заряджання: Індикатори заряду, USB-C для акумулятора, індикація рівня батареї
● Захист та стійкість: IP65, падіння до 1.5м
● Режими освітлення (макс.): HIGH 500Лм/130м/2г 20хв, COB+HIGH 550Лм/130м/2г
● Додаткові режими: COB HIGH 120Лм/10м/3г 30хв, RED ON/FLASH 4.5Лм/17-30г
● Індикація та заряджання: Індикатори заряду, USB-C для акумулятора, індикація рівня батареї
● Захист та стійкість: IP65, падіння до 1.5м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 280 г |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність, кандел | 4000cd (HIGH), 1000cd (LOW), 24cd (COB HIGH), 10cd (COB LOW), 4000cd (COB+HIGH) |
| Батарея | Знімні акумулятори, 3 елементи живлення типу ААА 1.5В, акумулятор VLF-В12 1200мАг (з роз’ємом USB-C) |
| Вага брутто | 280 |
| Вага, г | 60 |
| Висота | 45 мм |
| Дистанція, м | 130 м (HIGH), 70 м (LOW), 10 м (COB HIGH), 5 м (COB LOW), 130 м (COB+HIGH) |
| Додаткові характеристики | Можливість заряджати акумулятор за межами ліхтарика, індикатори заряду на корпусі акумулятора, підзарядка за допомогою USB-С |
| Клас захисту | IP65 |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режими роботи | HIGH (біле світло максимальної потужності), LOW (біле світло мінімальної потужності), COB HIGH (ближнє світло максимальної потужності), COB LOW (ближнє світло мінімальної потужності), COB+HIGH (основне та ближнє світло максимальної потужності), RED ON (че |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 170 x 110 мм |
| Розміри, мм | 60 х 45 х 50 |
| Ударотривкість | Падіння з висоти до 1.5м |
| Час роботи від батареї, г | 2 роки. 20хв (HIGH), 6 рік. (LOW), 3 рік. 30хв (COB HIGH), 9 рік. (COB LOW), 2 рік. (COB + HIGH), 17 рік. (RED ON), 30 рік. (RED FLASH) |
| Ширина | 60 мм |
| Яскравість, люмен | 500Lm (HIGH), 140Lm (LOW), 120Lm (COB HIGH), 45Lm (COB LOW), 550Lm (COB+HIGH), 4.5Lm (RED ON / RED FLASH) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴






