Налобний ліхтарик VIDEX H056 1400Lm

влевовправо
● Яскравість: 1400Lm (макс.), 170Lm (мін.)
● Дистанція освітлення: 161м (макс.), 57м (мін.)
● Захист: IP65, падіння з 1м
● Особливості: Датчик руху, заднє світло, Power Bank
● Режими: HIGH, LOW, STROBE, RED ON, RED FLASH
● Дистанція освітлення: 161м (макс.), 57м (мін.)
● Захист: IP65, падіння з 1м
● Особливості: Датчик руху, заднє світло, Power Bank
● Режими: HIGH, LOW, STROBE, RED ON, RED FLASH
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 550 г |
| Довжина | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність, кандел | 6480cd (HIGH), 800cd (LOW) |
| Батарея | 2x 18650 2200mAh |
| Вага брутто | 550 |
| Вага, г | 171 |
| Висота | 48 мм |
| Дистанція, м | 161м (HIGH), 57 м (LOW) |
| Додаткові характеристики | Вбудований датчик руху, заднє сигнальне світло, функція «POWER BANK», зарядка через USB-C, вихід USB 2.0 |
| Клас захисту | IP65 |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режими роботи | HIGH (біле світло максимальної потужності), LOW (біле світло мінімальної потужності), STROBE (стробоскоп), RED ON (червоне світло максимальної потужності), RED FLASH (червоне світло мерехтливе) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 200 x 130 мм |
| Розміри, мм | 65 х 48 х 32 |
| Ударотривкість | Падіння з висоти 1м |
| Час роботи від батареї, г | 2 од. 30хв (HIGH), 14 од. 30хв (LOW) |
| Ширина | 65 мм |
| Яскравість, люмен | 1400 (HIGH), 170 (LOW) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 498 ₴





