Налобний ліхтарик VIDEX H025C 310Lm IP65

влевовправо
● Освітлення: 310Lm, 5000K, 7 режимів (HIGH, LOW, COB, COB+HIGH, FLASH, RED ON, RED FLASH)
● Дистанція освітлення: 74м (HIGH, COB+HIGH), 46м (LOW, FLASH), 7м (COB)
● Живлення: Вбудований Li-Pol акумулятор 1800mAh, до 21 год роботи, USB-C зарядка
● Захист та ергономіка: IP65, падіння 1м, регульований кут нахилу, датчик руху
● Корпус: Герметичний, зносостійкий налобний ремінь
● Дистанція освітлення: 74м (HIGH, COB+HIGH), 46м (LOW, FLASH), 7м (COB)
● Живлення: Вбудований Li-Pol акумулятор 1800mAh, до 21 год роботи, USB-C зарядка
● Захист та ергономіка: IP65, падіння 1м, регульований кут нахилу, датчик руху
● Корпус: Герметичний, зносостійкий налобний ремінь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Довжина | 38 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність, кандел | HIGH: 1380, LOW: 520, COB: 12, COB+HIGH: 1380, FLASH: 520 |
| Батарея | Вбудований літій-полімерний акумулятор, Li-pol 3.7V 103450 1800mAh |
| Вага брутто | 300 |
| Вага, г | 99 |
| Висота | 46 мм |
| Дистанція, м | HIGH: 74, LOW: 46, COB: 7, COB+HIGH: 74, FLASH: 46 |
| Додаткові характеристики | Регульований кут нахилу кріплення, вбудований датчик руху, заряджання за допомогою USB-C |
| Клас захисту | IP65 |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режими роботи | HIGH, LOW, COB, COB+HIGH, FLASH, RED ON, RED FLASH |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 170 x 110 мм |
| Розміри, мм | 70 x 46 x 38 |
| Ударотривкість | 1 м |
| Час роботи від батареї, г | HIGH: 4 рік. 50 хв., LOW: 9 рік., COB: 10 рік. 20 хв., COB+HIGH: 3 рік., FLASH: 21 рік., RED ON: 8 рік., RED FLASH: 16 рік. |
| Ширина | 70 мм |
| Яскравість, люмен | 310 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴




