Налобний ліхтарик VIDEX VLF-H047Z 1000Lm IP65

влевовправо
● Яскравість та світло: 1000Lm, 5000K, біле, червоне світло, 8 режимів
● Управління: Датчик руху, поворотний перемикач, бічна кнопка, сенсорна кнопка
● Оптика: Фокусування променя, регулювання кута нахилу
● Живлення: Вбудований акумулятор Li-pol 2000mAh, зарядка USB-C
● Захист: IP65, захист від падіння до 1м
● Управління: Датчик руху, поворотний перемикач, бічна кнопка, сенсорна кнопка
● Оптика: Фокусування променя, регулювання кута нахилу
● Живлення: Вбудований акумулятор Li-pol 2000mAh, зарядка USB-C
● Захист: IP65, захист від падіння до 1м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Довжина | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність, кандел | 11660cd (TURBO), 3500cd (HIGH), 1050cd (MIDDLE), 200cd (LOW), 130cd (RED HIGH), 15cd (RED MIDDLE), 3cd (RED LOW), 3cd (RED FLASH) |
| Батарея | Вбудований акумулятор Li-pol, 2000mAh |
| Вага брутто | 300 |
| Вага, г | 123 |
| Висота | 49 мм |
| Дистанція, м | 215м (TURBO), 120м (HIGH), 65м (MIDDLE), 25м (LOW), 21м (RED HIGH), 6м (RED MIDDLE), 4м (RED LOW), 4м (RED FLASH) |
| Додаткові характеристики | Біле та червоне світло, функція фокусування променя, регулювання кута нахилу, датчик руху |
| Клас захисту | IP65 |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режими роботи | 8 режимів |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 170 x 110 мм |
| Розміри, мм | 80 x 49 x 46 |
| Ударотривкість | До 1 м |
| Час роботи від батареї, г | 3 рік (TURBO), 4 рік 30 хв (HIGH), 13 рік 30 хв (MIDDLE), 58 рік (LOW), 4 рік 30 хв (RED HIGH), 30 рік (RED MIDDLE), 130 рік (RED LOW), 250 рік (RED FLASH) |
| Ширина | 80 мм |
| Яскравість, люмен | 1000Lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137 ₴










