Ліхтар тактичний VIDEX VLF-AT366 1000Lm

влевовправо
● Яскравість: 1000Lm (білий), 80Lm (червоний)
● Світлодіоди: Luminus SST40 10W (білий), GREE XPE 3W (червоний)
● Режими освітлення: HIGH, MOON, STROBE, RED HIGH, RED LOW
● Захист та кріплення: IP66, падіння 1м, планка Пікатінні
● Живлення та зарядка: Акумулятор 18650 2200mAh, USB-C
● Світлодіоди: Luminus SST40 10W (білий), GREE XPE 3W (червоний)
● Режими освітлення: HIGH, MOON, STROBE, RED HIGH, RED LOW
● Захист та кріплення: IP66, падіння 1м, планка Пікатінні
● Живлення та зарядка: Акумулятор 18650 2200mAh, USB-C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Довжина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність, кандел | 11200cd (HIGH, STROBE), 20cd (MOON), 195cd (RED HIGH), 43cd (RED LOW) |
| Батарея | Акумулятор 18650 2200mAh |
| Вага брутто | 300 |
| Вага, г | 112 |
| Висота | 170 мм |
| Дистанція, м | 200 м (HIGH, STROBE), 10 м (MOON), 30 м (RED HIGH), 15 м (RED LOW) |
| Додаткові характеристики | Світлодіод Luminus SST40 10W (біле світло), Світлодіод GREE XPE 3W (червоне світло), Заряджання USB-C, Індикатор рівня заряду, Шнур для ліхтаря, Кліпса, Запасна накладка для тактичної кнопки, Тримач для планки Пікатінні |
| Клас захисту | IP66 |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режими роботи | HIGH, MOON, STROBE, RED HIGH, RED LOW |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 170 x 110 мм |
| Розміри, мм | 145 х 30 |
| Ударотривкість | Падіння з висоти 1м |
| Час роботи від батареї, г | 2год (HIGH, STROBE), 105год (MOON), 3год (RED HIGH), 120год (RED LOW) |
| Ширина | 55 мм |
| Яскравість, люмен | 1000Lm (біле світло), 80Lm (червоне світло HIGH), 5Lm (червоне світло LOW) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 170 ₴







