Ліхтарик VIDEX VLF-H189 600Lm IP55

влевовправо
● Яскравість та світлодіоди: 600Lm (макс.), Luminus SST20 10W, SMD2835 3W.
● Режими освітлення: TURBO 600Lm (185м, 3год), HIGH 500Lm (185м, 6год), MIDDLE 100Lm (80м, 10год), LOW 25Lm (40м, 42год), FLOOD HIGH 100Lm (30м, 8год), FLOOD LOW 15Lm (10м, 47год), RED 10Lm (16м, 15год), RED FLASH 5Lm (10м, 18год).
● Керування: Поворотний перемикач, кнопка, сенсорне (активація кнопкою), індикатор заряду (4-рівневий).
● Живлення: Вбудований Li-pol акумулятор 1800mAh, 3.7V, зарядка USB-C.
● Захист та стійкість: IP55, падіння з 1м.
● Режими освітлення: TURBO 600Lm (185м, 3год), HIGH 500Lm (185м, 6год), MIDDLE 100Lm (80м, 10год), LOW 25Lm (40м, 42год), FLOOD HIGH 100Lm (30м, 8год), FLOOD LOW 15Lm (10м, 47год), RED 10Lm (16м, 15год), RED FLASH 5Lm (10м, 18год).
● Керування: Поворотний перемикач, кнопка, сенсорне (активація кнопкою), індикатор заряду (4-рівневий).
● Живлення: Вбудований Li-pol акумулятор 1800mAh, 3.7V, зарядка USB-C.
● Захист та стійкість: IP55, падіння з 1м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Довжина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність, кандел | TURBO: 10800 кд, HIGH: 8700 кд, MIDDLE: 1600 кд, LOW: 400 кд, FLOOD HIGH: 230 кд, FLOOD LOW: 30 кд, RED: 62 кд, RED FLASH: 44 кд |
| Батарея | Вбудований акумулятор Li-pol 1800mAh, 3.7V |
| Вага брутто | 300 |
| Висота | 170 мм |
| Дистанція, м | TURBO: 185 м, HIGH: 185 м, MIDDLE: 80 м, LOW: 40 м, FLOOD HIGH: 30 м, FLOOD LOW: 10 м, RED: 16 м, RED FLASH: 10 м |
| Додаткові характеристики | Світлодіоди Luminus SST20 10W та SMD2835 3W, заряджання через USB-C, 4-рівневий індикатор заряду, сенсорне керування, автоматичне запам’ятовування режиму червоного освітлення |
| Клас захисту | IP55 (частковий захист від пилу та захист від струменів води низького тиску) |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режими роботи | TURBO (Турбо режим), HIGH (Режим максимальної потужності світла), MIDDLE (Режим середньої потужності світла), LOW (Режим мінімальної потужності світла), FLOOD HIGH (Ближнє світло максимальної потужності), FLOOD LOW (Ближнє світло мінімальної потужності), |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 170 x 110 мм |
| Ударотривкість | Падіння з висоти 1 м |
| Час роботи від батареї, г | TURBO: 3 рік, HIGH: 6 рік, MIDDLE: 10 рік, LOW: 42 рік, FLOOD HIGH: 8 рік, FLOOD LOW: 47 рік, RED: 15 рік, RED FLASH: 18 рік |
| Ширина | 55 мм |
| Яскравість, люмен | TURBO: 600 Лм, HIGH: 500 Лм, MIDDLE: 100 Лм, LOW: 25 Лм, FLOOD HIGH: 100 Лм, FLOOD LOW: 15 Лм, RED: 10 Лм, RED FLASH: 5 Лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴






