Налобний ліхтар VIDEX VLF-H147 700 Lm, 5000K, USB-C

влевовправо
- В наявності 5 од.
- Код: 204780
1 071 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Світло: 700 Lm, 5000K, 185м
● Джерело світла: CREE XPG3 5W, COB 3W
● Живлення та зарядка: Li-pol 3.7V 103450 1800mAh, USB-C, 3.5г час заряду, 5-рівневий індикатор
● Режими роботи: Турбо, максимум, середній, низький, COB-максимум, COB-низький, червоний максимум, червоний низький, червоне мерехтіння
● Захист та корпус: IP55, падіння 1м, поліамід, 135г
● Джерело світла: CREE XPG3 5W, COB 3W
● Живлення та зарядка: Li-pol 3.7V 103450 1800mAh, USB-C, 3.5г час заряду, 5-рівневий індикатор
● Режими роботи: Турбо, максимум, середній, низький, COB-максимум, COB-низький, червоний максимум, червоний низький, червоне мерехтіння
● Захист та корпус: IP55, падіння 1м, поліамід, 135г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 135 г |
| Довжина | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність, кандел | 2.2 -11 600 |
| Батарея | Li-pol 3.7V 103450 1800mAh вбудований (вбудований) |
| Вага брутто | 300 |
| Вага, г | 135 г |
| Висота | 49 мм |
| Дистанція, м | 185 |
| Додаткові характеристики | Матеріал лінзи: Полікарбонат, Поверхня рефлектора: Гладка, Стабілізація розряду: Неповна, Комплектація: Наголовний ремінь, зарядний кабель, документація, Час заряду: 3.5 г, Матеріал корпусу: Поліамід, Індикатор заряду: 5 рівневий, Колірна температура світ |
| Клас захисту | IP55 |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режими роботи | Турбо, максимум, середній, низький, COB-максимум, COB-низький, червоний максимум, червоний низький, червоне мерехтіння |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 170 x 110 мм |
| Розміри, мм | 80 x 49 x 45 мм |
| Ударотривкість | 1 м |
| Час роботи від батареї, г | 2 -18 |
| Ширина | 80 мм |
| Яскравість, люмен | 700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴







