Світлодіодна лампа 9Вт 780Lm 4500K G13 T8

- В наявності 2 од.
- Код: 204775
62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Потужність Вт 9,
● Світловий потік, лм 780,
● Температура кольору, K 4500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP20,
● Цоколь G13,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри , мм 25,5х588
● Світловий потік, лм 780,
● Температура кольору, K 4500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP20,
● Цоколь G13,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри , мм 25,5х588
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 40 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Потужність споживання, Вт | 9 |
| Потік | 4500K 780лм |
| Розмір | 25,5х588 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 40 x 600 мм |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴

