Зарядний пристрій автомобільний Gembird TA-UC-A2PDQC20-CAR-01

- В наявності 5 од.
- Код: 204771
136 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Вхідна напруга: 12 - 24 В макс. 4.0 А,
● Вихід USB-A: 5.0 В 3.0 A, 9.0 В 2.0 A, 12.0 В 1.5 A (макс. 18 Вт),
● Вихід USB-C: 5.0 В 2.4 A, 9.0 В 2.22 A, 12.0 В 1.67 A (макс. 20 Вт),
● Вихід USB-A+USB-C: 5.0 В 3.0 A (макс. 15 Вт)
● Вихід USB-A: 5.0 В 3.0 A, 9.0 В 2.0 A, 12.0 В 1.5 A (макс. 18 Вт),
● Вихід USB-C: 5.0 В 2.4 A, 9.0 В 2.22 A, 12.0 В 1.67 A (макс. 20 Вт),
● Вихід USB-A+USB-C: 5.0 В 3.0 A (макс. 15 Вт)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Довжина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 45 мм |
| Виходи | USB-A: 5.0 В 3.0 A, 9.0 В 2.0 A, 12.0 В 1.5 A (макс. 18 Вт), USB-C: 5.0 В 2.4 A, 9.0 В 2.22 A, 12.0 В 1.67 A (макс. 20 Вт), USB-A+USB-C: 5.0 В 3.0 A (макс. 15 Вт) |
| Компанія-виробник | Gembird |
| Країна-виробник | Нідерланди |
| Потужність | 20 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 45 x 140 мм |
| Тип пристрою | Адаптери |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴

