Кронштейн для соундбару Gembird WM-SB-01 15 кг

влевовправо
● Універсальні настінні планки для звукової панелі,
● Регульований кронштейн довжиною 102 ~ 166 мм підтримує більшість моделей звукових панелей,
● Включає всі необхідні монтажні матеріали
● Регульований кронштейн довжиною 102 ~ 166 мм підтримує більшість моделей звукових панелей,
● Включає всі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 600 г |
| Вага брутто | 660 |
| Додаткові характеристики | Ширина звукової панелі: 90 ~ 154 мм, Відстань від стіни: 102 ~ 166 мм |
| Компанія-виробник | Gembird |
| Країна-виробник | Нідерланди |
| Максимальне навантаження | 15,0 |
| Матеріал | сталь, пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 55 x 120 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴



