Середній час напрацювання на відмову 1 млн. годин — розрахований на високий робочий цикл запису в SkyHawk. Підтримка команд ATA AV – підтримка команд потокового відео через SkyHawk. Найкращі у своєму класі акустичні характеристики означають практично безшумну роботу. Вбудоване відновлення після помилок для безперервної потокової передачі відео. Відповідає вимогам RoHS у Китаї та Європі. Повноцінна багатосекторна передача без втручання локального процесора. Підтримка режиму живлення Idle3. Низька потужність активності. Низька швидкість обертання шпинделя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Країна виробник | США |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об'єм накопичувача | 6144 GB |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 620 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 6 Тб |
| Інтерфейс користувача | SATAIII |
| Вага брутто | 620 |
| Кеш-пам'ять | 256 Мб |
| Компанія-виробник | Seagate |
| Країна-виробник | США |
| Макс. швидкість тривалої передачі | 180 МБ/c |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 25 x 150 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | HDD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 059 ₴


