Монтажний куток Kraft K-300L

● Сумісність із замком KRF-300LED/TML-300LED,
● Матеріал алюмінію,
● Габаритні розміри, мм 240x55x30,
● Вага 0,275 кг
● Матеріал алюмінію,
● Габаритні розміри, мм 240x55x30,
● Вага 0,275 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22 г |
| Вага брутто | 0,22 |
| Компанія-виробник | TRINIX |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 30 x 250 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Сумісність | KRF-300LED/TML-300LED |
| Тип пристрою | комплектуючі для замків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴

