Монтажний куток представляє собою L-подібний кронштейн, використовується для закріплення відповідної планки електромагнітного замка. Встановлюється на металеві, дерев'яні або металопластикові двері, Куточок підходить для електромагнітних замків з силою в 200 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15 г |
| Вага брутто | 0,15 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 80 x 240 мм |
| Сумісність | Trinix TML-200L |
| Тип пристрою | комплектуючі для замків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴


