Куточок монтажний MBK-500I

влевовправо
I-образний кронштейн для кріплення планки у відповідь на двері з товстою дверною рамою. Підходить для планки у відповідь електромагнітних замків YM-500,YM-500(LED),YM-500T(LED) YM-500D,YM-500D(LED),YM-500TD(LED), матеріал алюміній, відкриття дверей 90 градусів, підходить для металевих, вузьких та протипожежних дверей, розміри: 193 x 68 x 19 мм, вага: 0,36 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 193 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36 г |
| Вага брутто | 0,3 |
| Компанія-виробник | Yli Electronic |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 17 x 190 мм |
| Розміри | 193 x 68 x 19 мм |
| Сумісність | YM-500,YM-500(LED),YM-500T(LED) YM-500D,YM-500D(LED),YM-500TD(LED) |
| Тип пристрою | комплектуючі для замків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴


