Комутатор 10 портів керований Ruijie Reyee RG-NIS2100-8GT2SFP-HP PoE++

влевовправо
- В наявності
- Код: 204757
8 848 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Порти: 8х 10/100/1000Base-T, 2х SFP,
● PoE: 8х PoE/PoE+ (бюджет 228 Вт)| 1x PoE++,
● Layer 2,
● Комутаційна здатність: 20 Гбіт/с,
● -40°C - +75°C
Блок живлення докуповується окремо
● PoE: 8х PoE/PoE+ (бюджет 228 Вт)| 1x PoE++,
● Layer 2,
● Комутаційна здатність: 20 Гбіт/с,
● -40°C - +75°C
Блок живлення докуповується окремо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Керований рівня 2 |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| VLAN | 4094 |
| Буферна пам'ять | 4.1 Мбіт |
| Вага | 790 г |
| Вага брутто | 1200 |
| Висота | 130 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина: | 50 |
| Живлення | 46-57В DC/ 7А |
| Компанія-виробник | Ruijie |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 10 шт. |
| Макс. пропускна спроможність | 20 Гбіт/с |
| Максимальна робоча температура | 75 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Порти (DownLink) | 8х 10/100/1000Base-T |
| Порти (Uplink) | 2х SFP |
| Потужність споживання | 12-312 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +75°C |
| Розмір таблиці MAC | 8К |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 185 x 80 x 245 мм |
| Розміри | 155 х 130 х 50 мм |
| Розпінування PoE контактів | Порт 1:1 2-3 6+ 4 5 + 7 8-, Порт 2-8:1 2+ 3 6- |
| Споживана потужність PoE | бюджет 228 Вт |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Швидкість пересилання пакетів | 14.8 мп/с |
| Ширина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 848 ₴




