Точка доступу Ruijie Reyee RG-RAP2260(H) Wi-Fi 6 AX6000 Multi-G

влевовправо
- В наявності 7 од.
- Код: 204762
10 240 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Протокол: 802.11ax (Wi-Fi 6),
● Пропускна спроможність: 5.85 Гбіт/с,
● Рекомендована кількість клієнтів: 512/130,
● Порт: 2 x 100M/1000/2500 Base-T,
● 802.3bt PoE++, 48В/1A DC,
● 230 x 230 x 49.5 мм
● Пропускна спроможність: 5.85 Гбіт/с,
● Рекомендована кількість клієнтів: 512/130,
● Порт: 2 x 100M/1000/2500 Base-T,
● 802.3bt PoE++, 48В/1A DC,
● 230 x 230 x 49.5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 49.5 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | IEEE 802.3bt |
| WI-FI частота, ГГц | 5 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax), Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac Wave 2), Wi-Fi 4 (IEEE 802.11n), IEEE 802.11a, IEEE 802.11b/g |
| Інтерфейси | 2 x 100/1000/2500 Base-T |
| Антена | 2.4 ГГц, 4×4, MU-MIMO, 5 ГГц, 4×4, MU-MIMO |
| Вага | 1880 г |
| Вага брутто | 1880 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткове джерело живлення | PoE |
| Живлення | 48В/1A DC |
| Компанія-виробник | Ruijie |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | Рекомендовані клієнти 512/130 |
| Потужність споживання | 40 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 275 x 80 x 290 мм |
| Розміри | 230 x 230 x 49.5 мм |
| Стан | Нове |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11ax |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип | Бездротовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 240 ₴



