● Роздільна здатність 2МП 25к/с,
● Фокус 2.8мм (кут огляду 111°),
● Мікрофон вбудований і динамік,
● ІЧ+видиме світло (до 40м),
● CVI/CVBS/AHD/TVI,
● 12V DC,
● IP67,
● Колір корпусу – білий
● Фокус 2.8мм (кут огляду 111°),
● Мікрофон вбудований і динамік,
● ІЧ+видиме світло (до 40м),
● CVI/CVBS/AHD/TVI,
● 12V DC,
● IP67,
● Колір корпусу – білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Застосування | Вулична |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| WDR | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 320 г |
| Висота | 106 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Кут нахилу | 78 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Ширина | 110 мм |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 60.8 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 111.3 град. |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Да |
| HLC | Да |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) | 4 м |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон і динамік |
| Вага брутто | 400 |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) | 40 м |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Кути огляду | Г: 111.3°, В: 60.8°, Д: 134.2° |
| Кількість в ящику | 24 шт. |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,01 люкс при F2.0 (кольоровий, 30 IRE), 0,001 люкс при F2.0 (Ч/Б, 30 IRE), 0 люкс (освітлювач увімкнено) |
| Потужність споживання | 9.4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0° -360°, кут нахилу: від 0° -78°, поворот: від 0° -360° |
| Робоча температура | -40 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність відео | 1080p (1920 × 1080), 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Роздільна здатність матриці | 8x0 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 120 x 140 мм |
| Розміри | Φ110 × 106 мм |
| Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) | 8 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) | 16 м |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тип пристрою | Камери |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p -25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴



